Katalog hodinek značky TAG Heuer

Tento rozcestník Vás přesměruje do katalogu na www.tagheuer.com, kde najdete podrobné informace o hodinkách a chronografech z aktuální kolekce TAG Heuer. Pokud budete mít k vybraným modelům další dotazy, můžete se na nás obrátit prostřednictvím kontaktního formuláře.

Novinky

Nejnovější hodinky a chronografy z kolekce TAG Heuer. Vzácné limitované edice, reedice slavných modelů i nejžhavější technologické novinky. Buďte první, kdo o nich zná všechny detaily.

prozkoumat
Novinky

Carrera

Kolekce inspirovaná legendární Carrera Panamericana Rallye a jejími odvážnými jezdci. Čisté linie číselníku, spolehlivé pouzdro, nadčasová elegance.

Pánské

Dámské
Carrera

Aquaracer

Hodinky a chronografy pro vodní sporty i každodenní aktivní život. Vysoká vodotěsnost, masivní luneta, výrazný číselník, odolné pouzdro. Spolehlivý společník pro Vaše náročné dny.

Pánské

Dámské
Aquaracer

TAG Heuer Formula 1

Sportovní, přístupná a přitažlivá kolekce pro všechny mladé tělem i duchem. Odvážné barvy a odvázaný design.

Pánské

Dámské
TAG Heuer Formula 1

Monaco

Nezaměnitelné a nepřehlédnutelné čtvercové pouzdro. Žijící legenda o Steve McQueenovi, Le Mans, lásce k hodinkám a k závodním automobilům.

Pánské

Dámské
Monaco

Grand Carrera

Modely Grand Carrera mezi hodinkami jsou jako vozy GT mezi automobily - nejvýkonnější, nejsilnější, našlapané a vytuněné. Ideální pro milovníky rychlých motorů a výkonných strojů.

Pánské
Grand Carrera

Haute Horologerie

Vysoká hodinařina. Nejjemnější a nejsložitější hodinářské komplikace, spojení stopadesátileté zkušenosti a tradice s nejmodernějšími technologiemi a know-how.

prozkoumat
Haute Horologerie