BASELWORLD 2016 UdálostiHodinky

1 500 hodinářských značek ze 40 zemí celého světa na 141 000m2 – vítejte na prestižním hodinářském veletrhu Baselworld. Pro všechny, co se stejně jako my už nemůžou dočkat zítřejšího zahájení Baselworld 2016, přinášíme stručný přehled novinek, které Vás čekají na stánku TAG Heuer.

TAG HEUER CARRERA HEUER 02 TOURBILLON

Tourbillon – sen mnoha obdivovatelů hodinářského umění. Kdo z nás někdy nezatoužil vlastnit strojek s touto exkluzivní hodinářskou komplikací? TAG Heuer díky moderní technologii zaměřené na exemplární kvalitu, výkon, řemeslnou zručnost a perfektní zvládnutí výrobních procesů při dosažení minimálních výrobních nákladů vyrobil jediný automatický chronograf na trhu s tourbillonem, s COSC certifikátem a s cenou pod 15 000,- CHF!

TAG HEUER AQUARACER 300M LADY 2016

Horká novinka letošní kolekce – celokeramické modely Aquaracer Lady. Protože výjimečné ženy si zaslouží výjimečné hodinky.

TAG HEUER AQUARACER 300M MEN 2016

Pánský Aquaracer – quintesence odolnosti a spolehlivosti ve sportovním designu inspirovaná jachtami a mořskými hlubinami.

TAG HEUER CARRERA HEUER-01 NOVÉ VERZE 2016

In-house strojek Heuer-01, chlouba švýcarských designérů značky TAG Heuer, si v loňském roce po zásluze získal mnoho obdivovatelů díky své spolehlivosti, kvalitě a nepřehlédnutelnému designu. V letošní kolekci se objeví v několika nových verzích na pryžovém i kovovém náramku, který perfektně ladí s jeho velkým skeletonovým číselníkem.

HEUER MONZA 40TH ANNIVERSARY

Legendární řada Monza v letošním roce oslaví své čtyřicáté výročí retro modelem Heuer Monza Chronograph. V této nádherně vyvedené reedici znovu ožívá bohatá historie hodinářského umění inspirovaného vášní pro automobilové závody, odvážné jezdce a vůbec celý svět motorů vonící benzínem a dobrodružstvím.