Bella Hadid Události

Nová tvář značky TAG Heuer.

TAG Heuer a Bella Hadid se zapsali do historie letošního New York Fashion Week. V klubu Equinox Bond Street oznámili zahájení své spolupráce. Reklamní kampaň s Bellou Hadid pro TAG Heuer nafotil americký fotograf Cass Bird a je z ní na první pohled znát, že to bude výjimečné partnerství... Stejně jedinečné a osobité jako je Bella sama!

Je opravdu nutné Bellu Hadid dlouze představovat? Loni byla tato mladá americká topmodelka vidět všude, získala titul "Model of the Year" a měla nejrychleji rostoucí základnu fanoušků a followerů na sociálních sítích. Plody své originální práce a zasloužené slávy ale přijímá s rozvahou a nadhledem. Ví přesně, co chce. Ví, co se jí líbí. A ví, čeho chce dosáhnout.

Ve svých dvaceti letech se krásná Bella rozhodla pracovat pro TAG Heuer. Otevřely se tak nové příležitosti pro obě strany. Značka tak získala krásnou mladou tvář a modelka možnost spolupracovat na projektech spojených s její velkou vášní – fotografováním. Na Instagramu má přes 10 milionů followerů. Naučila se vyjadřovat své já prostřednictvím fotografií, někdy jemných a lehkých, někdy hlubokých až tajemných, ale vždy s jasným uměleckým záměrem, který je velmi osobitý. Mluví řečí generace mileniálů, se kterou švýcarská hodinářská značka v čele Jean-Claude Biverem právě navazuje kontakt.

A takto ji Jean-Claude Biver přivítal: "Velice mě těší, že můžu Bellu přivítat do rodiny ambasadorů TAG Heuer. S Bellou v našem týmu máme možnost navázat kontakt s mladou generací a podpořit avantgardní filozofii naší značky, která nás pohání k tomu, abychom dělali věci odlišně, abychom inovovali a měli odvahu. V rodině TAG Heuer panuje nefalšovaný sportovní duch. Potřebujeme někoho jako je Bella, aby nám pomohl oslovit dnešní odvážné a sebevědomé mladé lidi. Děkujeme, Bello, že ses k nám připojila. Vítej v týmu!"

Fotograf Cass Bird dodal: “Bella je jednou z mých nejoblíbenějších žen! Krásná a vždy soustředěná. Jeden z objektů mých snů a moje velká múza. Všichni se s ní na pódiu cítí skvěle. A v našem průmyslu odvádí perfektní práci! "

Klub Equinox Bond Street byl pro tuto akci skvělou volbou. Je to trendové fitnes centrum z portfolia luxusních lifestylových značek, které během New York Fashion Week často a s oblibou navštíví mnoho módních osobností. Hezká modrooká bruneta sebevědomě předvedla své vypracované tělo přímo v jeho tělocvičně. 

Motto TAG Heuer: #DontCrackUnderPressure k ní perfektně sedí.