Bravo Dane! Události

Daniel Ricciardo pilot F1 a TAG Heuer ambassador je vítězem GP Monaco 2018

Monte Carlo, 27. května 2018: TAG Heuer dnes s velkou radostí slaví a gratuluje Danielovi Ricciardovi pilotovi týmu Aston Martin Red Bull Racing k jeho vítězství v Monaco Grand Prix 2018.

TAG Heuer jsou oficiální hodinky tohoto závodu a jeho ambasadoři se tradičně účastní slavnostní Grand Prix Party na jachtě Seadream. Jachta kotví v Monackém přístavu u trati legendárního okruhu F1, který vede ulicemi Monte Carla. Hostitel Jean Claude Biver, šéf TAG Heuer i celé hodinářské sekce LVMH, přivítal letos na palubě kromě Daniela také pětinásobného vítěze Super Bowlu Toma Bradyho, cyklistu Cadela Evanse, Miss Universe 2014 Paulinu Vega, zpěvačku Geri Halliwel, supermodelku a hvězdu Instagramu Bellu Hadid a rugbistu Dana Cartera.

Podle letošního dress codu přišli všichni v bílém a podle tradice TAG Heuer se nezačínalo jen tak obyčejně. Party začala jako rugbyový zápas slavnostním "výkopem" Toma Bradyho z jachty Sunderam přes moře směrem k loďce Daniela Ricciarda, který jej v plné rychlosti bravurně chytil a hodil zpět hostům na jachtu.

Skvělý postřeh a rychlost tomuto Autralanovi evidentně nechyběly ani druhý den, kdy v hlavním závodě Velké ceny Monaka startoval z pole position. Přestože mu trať letos vyloženě sedla, musel v půlce závodu pořádně zabrat. Po výměně pneumatik drasticky klesla výkonnost jeho motoru a bylo nutné změnit tempo i styl jízdy. Přesně podle motta TAG Heuer: #DontCrackUnderPressure to Daniel v nejkritičtější chvíli nevzdal, ale zabojoval a závod dotáhnul do vítězného konce.

Gratulujeme a přejeme hodně štěstí v kanadském Montrealu i v dalších kolech Světového šampionátu Formule 1.