Cara Delevingne je zpět Události

Divoká lvice s nervy z oceli a srdcem ze zlata je hvězdou nové reklamní kampaně TAG Heuer

Jako topmodelka a múza světových umělců ovládla svět modelingu a kinematografie svojí divokou povahou a nevázaným humorem. Prakticky nepřetržitě fotí a filmuje v Los Angeles, Paříži, New Yorku nebo Miláně. Je neustále v záři reflektorů a tvoří Hollywoodské trháky i malé soukromé projekty. Nemarní čas. Ráda boří pravidla hry, řád věcí i společenské mýty. A ještě raději vše řídí podle svých představ a vášní. Tato temperamentní žena se nebojí ničeho, zkouší i zpěv a psaní povídek.

Svým kouzlem ovládá davy, jen na Instagramu má přes 41 milionů followerů. Své radosti a starosti zde sdílí prostřednictvím vtipných i dojemných příběhů. Cara Delevingne se neočekávaně objevuje na neočekávaných místech. Zdolává stále nové výzvy s přirozenou elegancí a řevem lvice. Je zosobněním vytrvalosti a úspěchu a důkazem toho, že můžete dosáhnout všeho, co si zamanete.

Narodila se ve znamení lva. Lev je jejím symbolem a inspirací.

Cara Delevingne, fotograf David Yarrow, specialista na snímky divokých zvířat, a Kevin Richardson, známý zoolog a přítel nezkrotných šelem, se vydali do opuštěných plání Jižní Afriky vytvořit fotografie pro novou reklamní kampaň TAG Heuer. Ve volné přírodě a s živým lvem tak vznikla série syrových snímků plných napětí a divoké energie.