Cara Delevingne Události

Nová tvář značky TAG Heuer

Skate park nebo červený koberec? Tenisky nebo lodičky na jehlách? Okouzlující úsměv nebo kruté grimasy? Těžká volba, že? Chcete-li obojí a nechcete-li kompromisy, stejně jako TAG Heuer, rozhodněte se pro slečnu jménem Cara Delevingne. Momentálně nejkontroverznější osobnost a největší rebelka mezi top modelkami se stala novou tváří značky TAG Heuer. Zaplavila sociální media, je pro každou špatnost a svoboda je její druhé já.

Narodila se ve znamení lva v roce 1992 v Londýně. Cara je novou královnou mediální džungle, uznávaná top modelka, „It girl“ jdoucí ve stopách Clary Bow a samozvaná mluvčí nastupující on-line generace. S obdivuhodnou jistotou proplouvá divoké vody bulváru i high-society a s grácií sobě vlastní nutí své okolí brát ji takovou, jaká je. Jsme zvyklí na stránkách časopisů a přehlídkových molech vidět perfektní modelky s dokonalým výrazem ve tváři. Cara je ale sama sebou, neposkytne nám další skvělý vystylovaný obrázek, ale mnoho svých extraordinérních, šokujících a zvláštních podob. Má odvahu jít svou vlastní neprošlapanou cestou a stejně jako lidé u TAG Heuer boří staré konvence a překračuje dané hranice s mimořádnou tvořivostí a vášní. A stejně jako tým TAG Heuer nikdy nepodlehne pod tlakem. Je perfektním zosobněním všech hodnot této švýcarské značky.

Dnes TAG Heuer přivítal Caru Delevingne do svého týmu. Party s názvem “Welcome to the TAG Heuer Family” se konala v Salle Melpomène, v nejkrásnější síni pařížské umělecké školy Ecole des Beaux Arts. Kde jinde než v Paříži v podvečer Fashion Week by se tato akce mohla konat? Naše princezna módních přehlídek měla mimořádně dobrou náladu a užívala si pozornost 150-ti novinářů i VIP hostů. Výstavní síň pojmenovaná po Melpomène, řecké můze tragedie, se jako zázrakem pro tuto příležitost proměnila v antické divadlo se slavnostním nádechem červeného koberce i nečekanou návštěvou z divočiny. Cara se nenechala zastínit slávou antické můzy, ukázala svoji rozpustilou tvář a kromě ní také lva… ano, živé lvíče. Stejné zvíře má vytetované na svém ukazováčku. Lev s vlající hřívou a odvážným krokem je jejím symbolem a dokonale vystihuje její osobnost. Obecenstvo úžasem utichlo, to opravdu nikdo nečekal. Koho by napadlo přivést na přehlídkové molo šelmu? Samozřejmě, že TAG Heuer. A kdo by měl odvahu to provést? Samozřejmě, že Cara Delevingne!

Jean-Claude Biver, CEO společnosti TAG Heuer a prezident finanční skupiny LVMH Watches Worldwide, srdečně přivítal Caru Delevingne do svého týmu. Při této příležitosti jí daroval hodinky TAG Heuer – chronograf z řady „Formula One“, ocelový model s detaily z černé keramiky osázený třpytivými diamanty, který perfektně pasuje k jejímu jedinečnému rock’n’rollovému stylu.