Connected Launch Party Události

Dlouho očekávané smartwatch Connected Modular konečně na českém trhu

Uvedení hodinek Connected na český trh je událost, která si zasloužila mnoho pozornosti už jen díky tomu, že je geekové i všichni ostatní milovníci moderních technologií s nadšením očekávali přes dva roky. Luxusní smartwatch s Android Wear běžící na procesoru Intel v luxusním titanovém pouzdře od TAG Heuer byly poprvé v České republice k vidění a vyzkoušení na velké tenisové party v pražském Koscomu.

Nadcházející Fed Cupové utkání Česko vs. Švýcarsko a zahájení prodeje dlouho očekávaných smartwatch TAG Heuer Connected – dvě události a dvě témata eventu, který ve středu proběhl v pražské  prodejně hodinek Koscom.

Hlavním hostem byla Lucie Šafářová, špičková tenistka a Friend of the Brand TAG Heuer. V průběhu večera sehrála virtuální tenisové utkání proti švýcarskému soupeři Stephanovi Pichavantovi – regionálnímu šéfovi společnosti TAG Heuer pro střední Evropu. Dalším tenisovým soupeřem byl Martin Nečas - stoupající juniorská hokejová hvězda, druhý český Friend of the Brand TAG Heuer a zkušený hráč video her. Byli jsme zvědaví, zda na virtuálním tenisovém hřišti zvítězí Luciiny praktické tenisové zkušenosti nebo Martinovy a Stephanovy hráčské grify. Nakonec na celé čáře zvítězila Lucie, tak doufejme, že stejně to dopadne i na nadcházejícím Fed Cupu.

Lucie a Martin mají kromě sportu ještě jednu společnou vášeň a to jsou sociální sítě. Lucie má na Instagramu 172 tis. followerů a Martin přes 14 tis. (aktivní jsou i na Facebooku a Twitteru). O svoje účty se oba starají zcela sami, bez pomoci PR agentur a manažerů, a se svými fanoušky také rádi komunikují v diskusích. Přesně pro ně byly stvořeny hodinky Connected - „náramkový computer“, který je neustále online a neustále po ruce, připraven doručit i odeslat všechny informace a zprávy z vašeho zápěstí bez nutnosti vytahovat a zapínat telefon. 

Vodotěsné titanové pouzdro Connected se safírovým sklem má legendární design TAG Heuer Carrera a je osazené procesorem Intel s operačním systémem Adroid Wear a 4GB pamětí. Kromě speciálních aplikací z dílny TAG Heuer do něj lze nainstalovat přes 4000 aplikací (Hangouts, Mapy, Překladač, Spotify, Fitness, Facebook, Intagram atd.) a dokáže komunikovat i na jiných platformách jako je Messenger, WhatsApp a mnoho dalších. Zabudovaný mikrofon umožňuje hlasové ovládání pomocí Google assistanta a pomocí NFC můžete provádět bezhotovostní platby.

První generace Connected se na Americkém trhu objevila už před dvěma lety. V České republice však k dostání nebyly z důvodu omezené funkčnosti některých Googlovských aplikací na našem území. Mezitím přišla na trh druhá generace Connected Modular a vytvořila se dlouhá řada čekatelů, kteří se konečně tento týden dočkají. Autorizaci k prodeji v ČR dostaly tři prestižní hodinářské prodejny: pražský Koscom a Carollinum a olomoucký Helvetia Boutique. Kdyby se i Vám zalíbilo být connected, můžete si hodinky zarezervovat na adrese connected.hodinky-tagheuer.cz.

Lucie Šafářová

Je 32-letá česká tenistka hrající levou rukou. Držitelka bronzové medaile z Olympiády v Rio de Janeiru (2016) a pětinásobná deblová vítězka Grand Slamu. V roce 2017 se šest týdnů držela na první pozici žebříčku WTA v ženské čtyřhře. Momentálně žije a trénuje v Americe, ale kořeny má v Brně, kam se vždy ráda vrací. Jejím koníčkem jsou sociální sítě a dobrá káva. Fandí Kometě Brno.

Martin Nečas

Naše mladá hokejová naděje, 19-letý útočník ze Žďáru nad Sázavou. V současnosti hraje za HC Kometa Brno a velké úspěchy slaví v juniorské lize, kde byl loni Nejproduktivnějším hráčem. V ČHL získal titul Nejlepší nováček sezony 2017. V tomto roce byl také v prvním kole draftován do NHL z 12. místa do týmu Carolina Hurricanes. Jeho velkou vášní je Playstation a rád hraje tenis.