Hodinky pro vítězku WTA Prague Open 2017 Hodinky

TAG Heuer Aquaracer Lady Rose Gold&Ceramics

TAG Heuer je i v letošním roce oficiálním partnerem tenisového turnaje WTA J&T Bank Prague Open, který 1. května odstartuje na pražské Štvanici. Kromě elity českého ženského tenisu v čele s Karolínou Plíškovou a Barborou Strýcovou se na sparťanských kurtech můžete těšit i na Caroline Wozniackou, Samanthu Stosurovou a také na přítelkyni značky TAG Heuer Lucii Šafářovou, která sem přijede obhájit loňský titul.

Pro letošní vítězku turnaje jsme vybrali hodinky TAG Heuer Aquaracer Lady Rose Gold&Ceramics. Je to model z řady Aquaracer, která je inspirovaná vodními sporty, takže vyniká mimořádnou odolností a spolehlivostí i při náročných sportovních aktivitách. Pouzdro, náramek i luneta jsou z černé keramiky. Pouzdro má vodotěsnost 300m a je osazeno švýcarským quartzovým strojkem. Díky lunetě, ručkám a indexům z růžového zlata mají tyto sportovní hodinky velmi elegantní vzhled a mimořádný sexappeal.

Kdo bude novou majitelkou tohoto luxusního modelu? Průběh zápasu můžete sledovat přímo na oficiální stránce turnaje J&T Bank Prague Open.

My fandíme Lucii Šafářové i ostatním češkám

#DontCrackUnderPressure !!