Interaktivní výstava „TAG HEUER Motor Racing Exhibition 2015“ Události

13. ledna 2015 TAG Heuer slavnostně odstartoval svoji interaktivní motoristickou výstavu nazvanou „Motor Racing Exhibition 2015“. Její první kolo právě probíhá přímo v centru obřího nákupního střediska Suria KLCC v malajském Kuala Lumpur a v dalších kolech postupně objede celý svět, přesně podle závodního kalendáře Velké ceny Formule 1.

Motor Racing Exhibition 2015 zachycuje mnoho významných okamžiků motoristické historie a dává prostor mnoha závodním legendám. A protože jejím organizátorem je TAG Heuer, připravte se na to, že bude akční: pro návštěvníky jsou přichystána různá cvičení a aktivity, které musí zvládnout každý pořádný motoristický závodník.

Například trenažér BATAK Lite, používaný pro trénink koordinace ruka-oko, která je pro piloty F1 mimořádně důležitá. Nebo simulátor F1, v němž se můžete v roli závodního pilota projet po malajském okruhu Sepang Formula 1. K vidění a vyzkoušení bude také vůz McLaren 650S Spider, ze stáje dlouholetého partnera společnosti TAG Heuer.

Výstava TAG Heuer Motor Racing Exhibition je otevřena od 13.1.2015, každodenně od 10:00 hod. v Suria KLCC, Kuala Lumpur, Malaysia.

Jméno McLaren je na tratích F1 už dlouho legendou. Renomé si zasloužil nejen díky svým superrychlým a technicky vyspělým vozům, ale také díky mnoha odvážným a zručným závodním jezdcům, kteří pod jeho křídly vyhráli nejednu motoristickou trofej. TAG Heuer a McLaren jsou oficiálními partnery již déle než 30 let a za tuto dobu společně posunuli výkonnostní a profesionální hranice F1 o několik úrovní výš. TAG Heuer podporuje McLaren a jeho jezdce mnoha způsoby. Nenahraditelná je například TAG Heuer časomíra používaná při všech treningových a testovacích jízdách McLarenu. Není náhodou, že po společné tvdé práci a treningu přicházejí i zasloužená vítězství, McLaren jich má zatím na kontě Grand Prix F1 přes 120. Dalších devět osobních vítězství zaznamenali jeho jezdci v žebříčku „World Drivers’ Championship“. Ayrton Senna, Alain Prost, Mika Häkkinen a Lewis Hamilton – ti všichni mají své zasloužené místo v síni slávy Formule 1 i v týmu ambassadorů TAG Heuer.