Lucie Šafářová bude nosit diamantové TAG Heuer s bílou keramikou Události

Cena pro vítězku J&T Banka Prague Open – TAG Heuer Formula 1 Lady Diamonds&Ceramics

TAG Heuer jako oficiální časomíra tenisového turnaje WTA J&T Banka Prague Open 2016 nezůstal jen u dodávky velkých hodin pro tenisové kurty, ale věnoval i první cenu pro vítězku turnaje. Po dvouhodinovém finálovém boji s australankou Stosurovou ji vyhrála naše hráčka Lucie Šafářová. Vítězství bylo o to cennější, že přišlo jako první po delších zdravotních problémech, které způsobily její opožděný start do letošní tenisové sezony. Jsme rádi, že jsme mohli být s Luckou při tomto zlomovém okamžiku její tenisové kariery, a gratulujeme!

Pro vítězku jsme vybrali model TAG Heuer Formula 1 s diamanty a s bílou keramikou, protože ke krásným ženám patří krásné hodinky. Pokud jde ale o ženy, které jsou nejen krásné, ale i mimořádně talentované, bystré a výkonné nechtěli jsme se spokojit jen s elegantními společenskými hodinkami a vybrali jsme luxusní sportovně-elegantní model v avantgardním designu, který je díky použití high-tech materiálů a moderních technologií i mimořádně odolný a spolehlivý. Pouzdro z kvalitní oceli má vodotěsnost 200m, lunetu z bílé keramiky, safírové sklíčko, 72 diamantů na lunetě a dalších 64 na číselníku. 

Avantgardní design v pojetí TAG Heuer to jsou nejen elegantní linie a ladné křivky podtržené ocelovým leskem a třpytem diamantů, ale také plně funkční konstrukce a vysoce odolné materiály. Hodinky procházejí sérií 60ti testů simulujících nejen běžné každodenní použití, ale i nechtěné nárazy nebo odření. Musejí projít materiálovou analýzou, která prověří odolnost zlacení či trvanlivost fluorescentních vrstev. Pouzdra i náramky procházejí zkouškami materiálové stability při tření, tahu nebo lomu. Pohyblivé lunety, korunky, tlačítka i přezky absolvují až 5000 testovacích cyklů, které odpovídají mnoha letům běžného nošení.  Na speciálních strojích se provádějí testy odolnosti vůči nárazům a vibracím, tak aby hodinky přestály i náročnější sportovní aktivity. Dalším speciálním oborem testování jsou chemické zkoušky, které prověří odolnost vůči potu, UV záření mýdlu a jiným čisticím prostředkům.  

Právě pro tuto výjimečnou kombinaci krásy, elegance a mimořádné spolehlivosti jsou hodinky TAG Heuer oblíbené mezi akčními ženami, které se nerady vzdávají svého luxusu při sportu i jiných náročných aktivitách.