Nová smlouva s Red Bull Racing Události

Závodní vůz F1 stáje Red Bull Racing ponese nové jméno:

“Red Bull Racing - TAG Heuer RB12”

TAG Heuer zahajuje spolupráci s týmem Red Bull Racing Formula 1 a stává se tímto jeho oficiální časomírou a oficiálním dodavatelem hodinek - začíná se nová kapitola v historii TAG Heuer a jeho působení ve světě profesionálního motoristického sportu.

La Chaux de Fonds, Švýcarsko, 4.12.2015 – Jean-Claude Biver, CEO TAG Heuer a president hodinkové divize koncernu LVMH, společně s Christianem Hornerem, šéfem týmu Red Bull Racing, s mimořádnou radostí oznamují, že se TAG Heuer stal oficiální časomírou, oficiálním dodavatelem hodinek a partnerem týmu Red Bull Racing i součástí oficiálního názvu jeho vozu.

Během své poměrně krátké závodnické kariéry stihl již tým Red Bull získat mnohá vítězství. Na svém kontě má konstruktérské i jezdecké prvenství z let 2010, 2011, 2012 a 2013. Díky svému neortodoxnímu přístupu ke sportovnímu a zábavnímu průmyslu se stal pro TAG Heuer perfektním partnerem, zejména po tom, co tato avantgardní hodinářská firma zásadně změnila svoji marketingovou strategii.

V následující závodní sezóně se značka TAG Heuer ve spojení s Red Bull bude objevovat napříč celým spektrem informačních médií – TV vysílání, oficiální žebříčky, tradiční branding i moderní komunikační technologie. Logo TAG Heuer se objeví také na Red Bull Ring - závodním okruhu Spielberg v Rakousku a na sídle týmu v Milton Keynes.

Red Bull Racing a TAG Heuer chystají mnoho společných akcí. Můžeme se těšit na tradiční reklamní aktivity i na spoustu neokoukaných kousků, ať už na závodních tratích nebo mimo ně. Zacílené budou zejména na sociální sítě a další internetové informační platformy.

Jean-Claude Biver, CEO TAG Heuer a prezident hodinkové divize LVMH prohlásil: “Být jedinečný, odlišný a první byla vždy moje osobní životní filozofie, která mě provází po celých 40 let mé kariery, od vývoje nových produktů až po marketing a sponsoring. A nyní, poprvé v historii proniklo jméno hodinářské značky přímo do oficiálního označení týmu F1. Firma TAG Heuer má k Formuli 1 velice úzký vztah již léta a Red Bull jako mladá dynamická firma perfektně vyhovuje naší marketingové strategii. TAG Heuer se tímto spojením dostane do širokého povědomí. Naše partnerství bude dobrodružné, výjimečné a inovativní. Naše motto #DontCrackUnderPressure (Nepodlehni tlaku) bude spojujícím prvkem všech akcí, které se chystáme podnikat s podporou týmu Red Bull a jeho vysoce nakažlivého entuziasmu.”

Christian Horner, šéf Red Bull Racing, dodává: “TAG Heuer a Red Bull jsou dvě velice neortodoxní značky s vášní pro závodění, které rády dělají věci odlišně. Naše jedinečná spolupráce je toho dalším důkazem. TAG Heuer měl ve světě F1 vždy výjimečný význam a my jsme potěšeni, že si pro spojení se svým jménem vybral právě naši značku. Naše společná touha být inovativní a vyčnívat z davu posiluje naše partnerství.“

Red Bull a TAG Heuer jsou dvě firmy s rozdílnými sportovními zkušenostmi, ale stejnou sportovní filozofií.

Red Bull Racing představuje nespoutaný a nekonvenční přístup k závodům F1. Daniel Ricciardo a Daniil Kvyat patří ve Formuli 1 oba mezi nejmladší jezdce a oba přišli z programu Red Bull Junior Driver, který podporuje nejnadanější sportovní talenty. 

Na druhé straně TAG Heuer představuje historický odkaz, tradici a dlouholeté zkušenosti v oblasti švýcarského hodinářství a podpory motoristickým sportům. Sportovní časomíra byla dlouhá desetiletí nedílnou součástí firemní kultury, stejně jako spojení s legendárními závodními okruhy, týmy a jezdci F1.

Jejich nová partnerská smlouva vstupuje v platnost 1.ledna 2016 a jejich první společný závod se pojede 20.března 2016 v australském Melbourne. Nová kapitola světových dějin F1 právě začíná …