Novinky z Baselworld 2017 Hodinky

Autavia, Aquaracer Camo & Khaki, Carrera Lady, Link Men ...

 

AUTAVIA

Reedice legendárního chronografu Autavia od Jacka Heuera z roku 1962. Původní model byl oblíbený pro svoji funkčnost a perfektní čitelnost u mnoha slavných závodníků a později pro svůj příběh a design i u mnoha sběratelů. Pouzdro nové Autavie je ve velmi povedeném neo-retro designu, má diametr 42mm a vodotěsnost 100 m. Je osazené in-house strojkem Heuer02, který byl vyrobený exkluzivně pro tento model. Je to automatický chronograf se třemi ukazateli, datumovkou a rezervou chodu 80 hodin. Na stylovém koženém řemínku retro řemínku, nebo na ocelovém tahu.

 

LINK MEN

Legendární Link se po krátké odmlce vrací zpět do kolekce TAG Heuer. Svůj osobitý charakter si zachoval zejména díky typickému tahu z článků ve tvaru písmene S. Současný Link je ovšem mnohem elegantnější a uhlazenější. Ocelový tah je efektně integrovaný do pouzdra, se zajímavým ani kulatým ani hranatým tvarem. Pouzdro je ocelové s diametrem 41mm a vodotěsností 100 m. Automatický strojek Calibre 5 s datumovkou a safírové sklíčko i zadní víčko.

 

LINK LADY

Stejně jako pánský Link má Link Lady typický ocelový tah s články ve tvaru S, který je výjimečný nejen svým designem, ale i ergonomií. V letošním roce se tato řada rozroste o tři nové barevné varianty: růžová perleť, modrá s paprskovitým výbrusem a bílá perleť s lunetou v růžovém zlatě. Strojek je quartzový s datumovkou, diametr 32mm, vodotěsnost 100 m.

 

AQUARACER CAMO A KHAKI

Se dvěma nečekanými novinkami v řadě Aquaracer vychází TAG Heuer naproti trendu letošního léta, kterým bude camouflage. Aquaracer Khaki a Camouflage jsou velice odolné modely do každého terénu. Ultralehké pouzdro z titanu Grade 2 s PVD povrchem, keramickou lunetou a NATO řemínkem v barvě číselníku, to je design, který rychle vyřídí každého nepřítele. Diametr 43mm , vodotěsnost 300m, strojek Calibre 5 s datumovkou a NATO řemínek.

 

CARRERA LADY

Klasická Carrera dostala moderní a sportovní nádech ve stylu pánské Carrery H01. Osloví zejména aktivní ženy a mladou generaci, která se nebojí odvážnějších barevných kombinací a stylů. Kožené denimové či aligátoří vzory na pryžovém řemínku, barevné číselníky, detaily v růžovém zlatě, diamanty nebo rock’n‘rollový styl. Řada Carrera Lady bude letos pestrá a nepřehlédnutelná. Diametr 36mm, vodotěsnost 100 m, quartzový strojek s datumovkou.

 

CARRERA HEUER 01 43MM

In-house chronograf Calibre H01 ve skeletonovém pouzdře, který je v kolekci TAG Heuer od roku 2015, se těší veliké oblibě. Není tedy divu, že se tato řada rozrůstá o další zajímavé varianty. Letos přibudou pouzdra v nové velikosti 43mm ve třech barvách: intenzivně černé, námořnické modré a koňakově hnědé. Stejně jako u předchozích modelů je toto modulární pouzdro složeno z 12-ti částí, které se vzájemně kombinují a tím vytváří nepřeberné množství barevných a materiálových kombinací. Vodotěsnost 100m, rezerva chodu 50 hodin a safírové zadní víčko s průhledem na krásný strojek s červeným sloupcovým kolem.

 

CARRERA HEUER 01 ROSE GOLD

Exkluzivní varianta populární Carrery Heuer 01 s nožkami, ručkami a indexy z 18kt růžového zlata. Skeletonové modulární pouzdro Carrera z titanu je osazené in-house chronografem Calibre H01. Rezerva chodu 50 hodin, vodotěsnost 100m, diametr 45mm.

 

CARRERA HEUER 02T TOURBILLON&DIAMONDS

In-house chronograf Heuer 02T s ultralehkým tourbillionem z karbonu a titanu a s certifikátem COSC za bezkonkurenční cenu. Pouzdro je z titanu Grade 5. Luneta je z bílého zlata osazená 68 diamanty s bagetovým brusem, který zvýrazňuje lesk použitých drahokamů. Rezerva chodu 65 hodin, vodotěsnost 100m, diametr 45mm.