Nový Aquaracer na Boats on River Dock 2016 Události

Rychlé lodě, krásné modelky a nový Aquaracer – to vše bylo k vidění na letošním Boats on River Dock 2016

Aquaracer – luxusní hodinky a chronografy inspirované vodními sporty jsou stálicí v kolekci TAG Heuer už přes třicet let. Horkou novinkou jsou textilní řemínky, lunety v novém designu s keramikou a rytými číslicemi, datumovka s lupou a větší i celkově robustnější pouzdra o velikosti 43 mm s vodotěsností 300m.

Nové Aquaracery jsme našim zákazníkům představili na akci Boats on river Dock 2016 v marině pražského komplexu Dock. Řeka Vltava, luxusní motorové jachty, krásné modelky a spousta slunce navodily pravou přímořskou atmosféru, takže jsme celý den s našimi hosty strávili v příjemné prázdninové náladě.

Robustní pouzdra díky textilním řemínkům perfektně pasovaly i na jemná zápěstí našich modelek a při módní show, která probíhala na mole přímo nad řekou, jim to mimořádně slušelo.

Luxusní motorové jachty Regall Cuddy a Cobalt A25 byly našim hostům po celé odpoledne k dispozici pro vyjížďky na řece a také pro cestu k sousednímu komplexu Dock, kde pro ně byla nachystaná návštěva nových apartmánů s výhledem na řeku i na město.

Velice příjemný odpočinek nám poskytl showroom s designovým nábytkem Ralph Lauren Home a s dalšími luxusními nábytkářskými značkami. Nachází se přímo v marině a dostali jsme tu úžasný prostor pro prezentaci nového Aquaraceru. Mohli jsme s našimi hosty posedět na skvělých sedačkách a křeslech z produkce nejlepších amerických, italských a španělských designérů a pochutnat si na výtečné kávě – děkujeme za pohostinství!