Salón výjimečných hodinek SEW 2016 Události

Třetí ročník brněnského Salonu výjimečných hodinek SEW je za dveřmi. Pojďme se podívat, co nás letos čeká. 

Stejně jako v loňském roce bude hlavní prostor věnován luxusním hodinkám a chronografům – technickým novinkám, raritám a komplikacím, výjimečným materiálům, high-tech řešením i tradiční jemné hodinářské práci. A stejně jako loni bude příležitost si hodinky přímo vyzkoušet či o nich pohovořit se zástupci jednotlivých značek. V letošním roce se výstavy zúčastní 26 značek z České republiky, Slovenska, Švýcarska, Německa a Japonska.

V sekci TAG Heuer pro Vás máme nachystané hned dva TAG Heuer Tourbilliony H02 a speciálního hosta – slavnou tenistku, majitelku hodinek TAG Heuer Formula 1 Lady a přítelkyni naší značky – Lucii Šafářovou, která se zúčastní slavnostního zahájení výstavy.

Druhé patro bude patřit především historickým modelům ze švýcarského muzea Longines a doprovodným přednáškám našich i zahraničních hodinářských odborníků, které budou probíhat po celou dobu výstavy. 

Za Českou republiku zde vystoupí Libor Hovorka (odborník a bývalý vývojář PRIM Manufacture), Jaromír Ondráček (učitel jediné hodinářské školy) a Igor Sirota (odborník a šéfredaktor časopisu Hodinky a šperky). Osobně bude přítomna i paní Marie Reber, ředitelka muzea Longines, která také vystoupí v rámci doprovodného programu.