The Autavia Cup Události

Staňte se součástí bohaté historie TAG Heuer – její nová kapitola s názvem „Autavia“ začíná už za pár dní. Vyberte nejkrásnější model z historické kolekce Autavia, který se dočká své reedice.

Tento neobvyklý projekt na 4 týdny virtuálně propojí celou komunitu designérů, hodinářů, zákazníků, sběratelů i všech ostatních obdivovatelů značky TAG Heuer.

Ve čtvrtek 17.března, tedy v den zahájení letošního mezinárodního hodinářského veletrhu Baselworld, se spouští velká virtuální operace s krycím názvem „THE AUTAVIA CUP“. Jejím cílem je vybrat jeden historický model z řady Autavia, jehož reedice bude uvedena na trh přesně za rok na Baselworld 2017.

Líbí se Vám modely Autavia? Která z šestnácti nominovaných verzí je Vaším favoritem? Svou oblíbenou Autavii můžete podpořit hlasováním ve dvou kolech a dvanácti napínavých duelech.

Princip je jednoduchý: Do prvního kola, které bude ukončeno 31.března 2016, je nominováno šestnáct verzí modelu Autavia z původní kolekce pocházející z roku 1960. Na webové stránce www.autaviacup.com uvidíte vždy dvě z nich. Z každé dvojice vyberete jednu Autavii, která dostane Váš hlas pro postup do druhého kola. Vzápětí proběhne druhé kolo, které bude ukončeno 14.dubna 2016. Zde budete stejným způsobem vybírat se čtyř dvojic, které postoupily z prvního kola. Ze čtyř finalistů bude vítěze vybírat Interní produktová komise TAG Heuer pod vedením samotného Jean-Claude Bivera. Vítěz bude vyhlášen v pondělí 18.4.2016.