Tomáš Vaclík nová tvář značky TAG Heuer Události

Brankářská jednička české národní reprezentace a španělského FC Sevila


Prestižní švýcarská hodinářská značka TAG Heuer má v Česku novou tvář. Po tenistkách Petře Kvitové a Lucii Šafářové se jí stal Tomáš Vaclík, brankářská jednička české fotbalové reprezentace a španělského klubu Sevilla FC.

Úspěšný fotbalista spojil své jméno se značkou, kterou v dobách své největší slávy podporovaly hvězdy jako portugalský fotbalista Cristiano Ronaldo, ruská tenistka Maria Šarapovová nebo golfista Tiger Woods a vstoupil do týmu TAG Heuer ambasadorů, kterému momentálně vévodí australský herec Chris Hemsworth a anglická super modelka Cara Delevingne. Jedinečnou tváří značky jsou i legendy jako Ayrton Senna a „King of cool“ Steve McQueen.

Přestože podpis reklamní smlouvy je poměrně oficiální záležitost, proběhlo zahájení spolupráce mezi českým zastoupením TAG Heuer a Tomášem Vaclíkem v pohodovém prostředí při brunchi ve vyhlídkové věži nad Prahou. „Věděli jsme, že Tomáš bude mít za sebou ranní let ze Sevilly, a náš tým čekalo časné cestování z Brna, proto jsme se rozhodli upustit od formalit a pozvat Tomáše na ranní brunch a přátelské posezení. Toto místo ve výškách s krásnou vyhlídkou jsme vybrali právě proto, že máme v hodinářské branži stejně vysoké cíle, jako Vaclík ve fotbalu,“ řekl Petr Matějek, šéf českého a slovenského zastoupení značky TAG Heuer.

Spojení Tomáše s touto značkou není náhoda. TAG Heuer je od loňského roku oficiální časomírou španělské La Ligy a právě Vaclík mezi českými fotbalisty platí za jednoho z největších milovníků hodinek. „Hodinky mám rád, patří ke mně. Poslední dobou je nosím pořád a všude. Jak se moje kariéra vyvíjela, začal jsem se o ně zajímat víc a víc, definitivně jsem se do nich zamiloval během čtyř let ve Švýcarsku, které je hodinářskou velmocí,“ říká Vaclík.

Sám teď na zápěstí nosí špičkový automatický chronograf TAG Heuer Carrera H01 ve skeletonovém pouzdře s keramickou lunetou. Tyto hodinky jsou osazené strojkem vlastní výroby Calibre H01 s rezervou chodu 50 hodin.

„Tahle spolupráce pro mě znamená hodně, vážím si toho. Ambasadory pro TAG Heuer byly takové osobnosti, jako je Cristiano Ronaldo, Tiger Woods, spousta herců a také quarterback Tom Brady, kterého mám jako fanoušek amerického fotbalu hrozně rád. Proto je pro mě obrovské ocenění, že se TAG Heuer rozhodl v Česku spolupracovat právě se mnou,“ doplňuje Vaclík.

Brankář Sevilly už má za sebou fotografování s oceňovanou sportovní fotoreportérkou Markétou Navrátilovou, která nafotila krásné momentky z neuvěřitelných 25 ročníků Tour de France a jejím oblíbeným oborem jsou právě portréty sportovních hvězd. Markétiny fotografie Tomáše Vaclíka budete mít příležitost vidět na sociálních médiích a v on-line kampaních TAG Heuer. „Věřím, že to bude úspěšná spolupráce a že budou obě strany spokojené,“ doplnil Tomáš Vaclík.