Prodejní síť

Prohlášení o oficiálním prodeji hodinek TAG Heuer

Firma TAG Heuer se zříká jakékoliv odpovědnosti za hodinky  s názvem TAG Heuer, nabízené k prodeji v provozovnách, které nejsou oficiálními prodejci této značky.

Nákup takového zboží od neautorizované provozovny je na vlastní riziko, a to zejména v případě padělků nebo produktů, určených pro jiné trhy, které jsou nabízeny převážně prostřednictvím internetu. Při reklamaci výrobků nakoupených mimo autorizovanou prodejní síť nevzniká certifikovanému servisu ani zástupcům značky TAG Heuer žádná povinnost ke splnění záručních povinností.

Od 1.1.2017 vstupují v platnost elektronické záruční karty, na které se vztahují stejné podmínky, jako na předchozí plastové karty. Prodejci jsou povinni tuto kartu při prodeji elektronicky aktivovat. Je třeba, aby se zákazník ujistil, že jeho karta je aktivována, protože bez aktivace není záruka platná. 

Z výše uvedených důvodů doporučujeme nakoupit produkty s označením TAG Heuer na prodejních místech, uvedených v části „Prodejní síť“ na těchto webových stránkách, popřípadě na stránkách www.tagheuer.com.